Jak wygrywać w nowych automatach

Niemal każdego dnia w świecie hazardu online pojawiają się nowe automaty do gier. Branża rozwija się nieubłaganie, oferując użytkownikom coraz więcej nowych produktów. To oczywiście pozytywny moment – ​​asortyment się powiększa, gracze mają wybór, ale wraz z tym pojawiają się też nowe pytania.

Jeśli przyzwyczailiśmy się do tego, że Immortal Romance ma średnią zmienność, a bonusowe darmowe spiny pojawiają się co najmniej co 200 rund, to często niewiele wiadomo o nowych automatach do gry.

Jaka jest długość cyklu gniazda? Jaka jest jego zmienność? Z jakim kapitałem podejść do obstawiania? Te i wiele innych pytań zadaje sobie każdy odpowiedzialny gracz. Jest to bardzo ważne, jeśli chcesz czerpać zyski ze swoich sesji.

Wybraliśmy dla Ciebie rekomendacje dotyczące gier z pięciu najfajniejszych automatów, które zostały wydane w ostatnich tygodniach. Po przeczytaniu artykułu będziesz nie tylko świadomy nowych produktów, ale także będziesz wiedział, jak poprawnie nimi grać.

Złowieszczy cyrk – 1×2 gry

Przerażająca nowość końca sierpnia – Sinister Circus ma na celu łaskotanie nerwów. Przerażające postacie pojawią się na klasycznym pięciobębnowym polu, kombinacje są budowane tylko od lewej do prawej wzdłuż 25 linii wypłat. Uzupełnia ponury obraz grafiki HD automatu i wspaniałą animację, którą 1×2 Gaming zademonstrował w innych produktach.

Automat ma kilka opcji bonusowych: od trzech do pięciu symboli scatter aktywuje do 15 darmowych spinów, co z pewnością będzie obejmować Sticky Wild. W normalnej grze można znaleźć klasyczny Wild i upiorny, ale jednocześnie dobrze płatny Expanding Wild.

Automat cechuje się średnią, ale bliższą niskiej zmienności. Jeśli planujesz kilka razy uruchomić darmowe spiny, licz na bankroll wynoszący co najmniej 500 spinów i lepiej zdecydować się na średnie zakłady. RTP Sinister Circus wynosi 96,15%, a ponad 50% puli nagród jest zarezerwowane na darmowe spiny. Aby uzyskać zysk, automat będzie dobrze pasował, ale nie zalecamy go do obstawiania bonusów.

Cesarskie bogactwa – NetEnt

NetEnt wypuścił z pozoru prosty, ale jednocześnie niezwykle dochodowy slot, jeśli oczywiście podejdziesz do niego z odpowiednią strategią. Ogrody japońskie posiadają pięć jackpotów, z których trzy są progresywne. Zaimplementowano tutaj opcję Avalanche, która wyzwala respin za każdym razem, gdy na polu pojawi się zwycięska kombinacja. Liczba rund, w których możesz zapłacić, za które kasyno nie jest ograniczone.

W grze podstawowej możesz złapać mnożnik od ×100 do ×1500, co przyniesie ci dobrą wygraną nawet przy minimalnym zakładzie. Naszym celem jest złapanie rundy bonusowej, która ze względu na średnią zmienność pojawia się w przybliżeniu co 250 spinów. W rundzie bonusowej najczęściej można otrzymać stałą pulę nagród, która waha się od 100 do 500 USD.

Średnia zmienność i RTP 96,88% sprawiają, że Imperial Riches nadaje się zarówno do standardowych sesji, jak i zakładów bonusowych. Nasze rekomendacje to niskie stawki, przy których możesz zdobyć zarówno dobry mnożnik, jak i jackpot. Należy pamiętać, że w niektórych krajach NetEnt ogranicza możliwość wygrania progresywnego jackpota. Pamiętaj o tym podczas uruchamiania gniazda.

Piękno Kleopatry – GreenTube

W końcu czekaliśmy na nowy slot od starego dobrego Novomatic. Byłoby dziwne, gdyby kolejna nowość nie dotyczyła starożytnego Egiptu. Wygląda na to, że mocno okopała się za deweloperem i nikt jej nie zmieni. W nowej maszynie GreenTube (aka Novomatic) wykonał dobrą robotę na komponencie graficznym. Obraz wysokiej jakości, ale mechanika pozostała praktycznie niezmieniona.

Jak zawsze, możesz uzyskać maksymalny zysk z darmowych spinów, które wypadają co około 200 rund w każdym zakładzie. W grze podstawowej maksymalny mnożnik wyniesie x400, aw grze bonusowej x2000. Jak zawsze czeka tam na nas jedna postać, która obejmie całe pole.

RTP slotu jest na dość wysokim poziomie – 96,37%. A poza tym GreenTube zrobiło Beauty of Cleopatra również progresywną maszynę! Złapanie go nie jest łatwe – do tego trzeba złapać pięć dzikich symboli na polu, a nawet na tej samej linii. Nie powinieneś na to liczyć – naszym głównym celem jest impreza darmowych spinów.

Pociąg pieniędzy – Relaks w grach

Relax Gaming nieczęsto cieszy nas swoimi automatami, ale jeśli pojawi się kolejna nowość, na pewno zostanie doceniona. Money Train to interesujący automat z polem gry 4×5, który można rozszerzyć do dodatkowego bębna, oraz RTP, który może wzrosnąć z 96,2% do 98%.

Money Train ma specjalne podejście do darmowych spinów. Zaczynają się od trzech spinów i można je przedłużyć. Ale w 90% przypadków runda zakończy się trzema. Wygrane w nich są niewielkie, ale wypadają co 35-40 spinów.

Należy pamiętać, że automat ma dużą zmienność. Aby wygrać, być może będziesz musiał przejść przez pełny cykl, co z kolei wymaga odpowiedniego bankrolla. Głównym celem jest otwarcie bębna bonusowego, w którym możesz osiągnąć mnożnik do x20 000. Teoretycznie jego aktywacja następuje co około 300 obrotów.

Wyjście

Naszym celem jest wybranie średniego zakładu i złapanie rundy bonusowej. W sumie są cztery mini-gry, w każdej z nich możesz otrzymać stałą nagrodę lub mnożnik, który może osiągnąć ×100. Jeśli masz szczęście, możesz złapać kilka mnożników, które zostaną zsumowane na koniec rundy.

Pamiętaj – hazard może uzależniać. Jeśli zaczniesz spędzać więcej czasu w kasynach online, jest to wymówka, aby tymczasowo uchronić się przed hazardem. Jeśli pragnienie jest nie do odparcia, powinieneś natychmiast poszukać wykwalifikowanej pomocy.